Nahrávam

Vytvor si stránku zdarma

Tvoja nová webstránka
      bude spustená okamžite
          po odoslaní registrácie

Potvrdením registrácie vyjadruješ súhlas s Obchodnými podmienkami spoločnosti Webaster s.r.o. Testovaciu stránku môžeš bezplatne využívať 30 dní. Počas tejto doby sa môžeš rozhodnúť a prejsť na platenú verziu podľa tvojich potrieb.

 

Je tu nový ISWID editor

Administrácia webovej stránky s ISWID editorom je naozaj jednoduchá. Nemusíš vedieť nič o programovaní, ani o tvorbe webových stránok. Všetky úpravy robíš priamo na stránke prostredníctvom ISWID editoru.

ISWID je skratka z anglického „I see what I (am) do(ing)” – „Vidím, čo robím”
a to pri práci s Webasterom platí na 100%

Po prihlásení do administrácie systém umožní ľahko a jednoducho meniť jednotlivé časti stránky. Stačí iba myšou ukázať na tú časť, ktorú chceš zmeniť, systém ti editovateľnú oblasť zvýrazní a ponúkne dostupné možnosti úpravy. Po stránke sa pohybuješ rovnako ako po bežnej stránkefarebná a všetky úpravy vykonávaš priamo na nej, takže v každej chvíli vidíš a vieš čo pridávaš, odstraňuješ alebo meníš. Nemusíš sa báť, práca s Webasterom nie je o nič zložitejšia ako práca s bežným textovým editorom ako je napríklad Word.

Vstup do editácie zvolenej časti je možný dvojklikom na danú oblasť

Články a galérie presúvaš priamo na stránke funkciou Drag&Drop

Webaster je ako lego...

Je iba na tebe čo si zo svojich „kociek” poskladáš.
Neustále pridávame nové a nové „kocky”,
aby si z nich mohol stavať lepšie weby.

Nastav si vzhľad stránky podľa chuti

V prípade, že ti po čase prestane vyhovovať aktuálne nastavenie stránky, stačí iba zvoliť nové
nastavenie a uložiť ho. Obsah sa automaticky prispôsobí novému nastaveniu.

Farby a členenie stránky

Vyber si jednu z troch šírok stránky a 14 variánt členenia. Vhodne zvolená farebná schéma je vizuálne najsilnejšou časťou tvojej stránky. Ak nemáš presnú predstavu o farebnej kombinácii, nemusíš sa báť. Máme pre teba generátor farebných schém magicColor. Stačí iba pár sekúnd a magicColor ti na počkanie vytvorí farebnú schému. Vytvorenú schému môžeš ďalej modifikovať, upravovať a uložiť si ju ako vlastnú schému. V nastavení pozadia si môžeš vložiť vlastný obrázok pozadia.

Štýl stránky

Unikátnou vlastnosťou ISWID editoru je nastavenie štýlu stránky. Prostredníctvom štýlu stránky môžeš individuálne nastaviť vzhľad rôznych častí stránky (článku, galérie, hlavičky, päty, produktu...) podľa potreby. Každému z týchto objektov môžeš nastaviť jednotlivo napríklad farbu pozadia, farbu písma, farbu nadpisu, pridať tieň, zaoblenie rohov alebo orámovanie. Tlačítkam menu môžeš nastaviť jedno z 27 grafických pozadí. A zvoliť si typ písma pre nadpisy a bežný text na stránke.

ISWID je všade prítomný

Stačí otvoriť oči a zistíš, že vytvorenie novej a pútavej stránky nie je až taká veda.
Konečne máš možnosť upraviť si svoju stránku tak ako chceš...

Menu, hlavička a päta

Hlavné menu môžeš umiestniť do ľavého alebo pravého stĺpca, nad alebo pod hlavičku. Submenu (až 5 úrovní) môže byť ako dropdown z hlavného menu alebo ako samostatné menu v bočnom stlpci. Do hlavičky v troch výškach (150, 200 a 250px) si môžeš vložiť vlastný obrázok alebo logo a upraviť texty vrátane ich pozície, farby a veľkosti. Pätu si môžeš nastaviť v úzkej alebo v širokej variante s možnosťou vloženia vlastného obsahu (texty, obrázky, videá...) prostredníctvom textového editoru.

Skrytý obsah stránky

Články, galérie, produkty alebo aj celé podstránky, ktoré nechceš publikovať nemusíš zmazávať. Stačí ak zakážeš ich zobrazovanie na stránke. Nemusíš sa báť, nestratíš ich, ani na ne nezabudneš. Stačí zapnúť zobrazovanie skrytého obsahu a všetky skryté položky sa objavia na tom istom mieste kde boli predtým. Pre lepšiu orientáciu je skrytý obsah z časti priehľadný, takže ho vieš ľahko identifikovať a na stránke nájsť. Každému objektu je možné nastaviť aj dátum v ktorom sa má zobrazovať.

Milióny kombinácií webu iba s Webasterom

Pravdepodobnosť, že niekto bude mať s Webasterom taký istý web ako ty, sa rovná nule...

3 šírky stránky
14 členení stránky
400 efektov pozadia
700 tém (motívov)
900 efektov hlavičky
50 000 pozadí tlačítok
100 000 efektov tlačítok
1 000 000-ny farebných kombinácií